Doğanoğlu Tarım, Kaz Dağlarının eteklerinde yetişen ürünler ile %100 Doğal, Kurutulmuş veya Dondurulmuş Sebze ve Meyve Üretimi Yapmaktadır.

Kaz Dağlarının eteklerinde, kontrollü ve sözleşmeli tarım arazilerimizde yetişen ürünleri; Modern ve yenilikçi, yüksek kapasiteli tesisimizde; İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Kurallarına uygun olarak işliyor ve üretimi tamamlıyoruz.

Üretim proseslerindeki başarımızı; Kalite, Gıda Güvenlik ve Analiz Belgeleri ile tasdik ediyoruz. “Kalite Herkesin Hakkı” sloganı ile siz değerli müşterilerimize her zaman aynı kalitede ürünü vermeyi taahhüt ediyoruz..

Doğanoğlu Tarım ve Kurutulmuş Gıda; kurutulmusgida.com online alışveriş sitesi ile üye ya da misafir girişi yaparak alışveriş imkanı sunmakta, iade ve değişim olanaklarıyla da %100 güvenli alışveriş ortamı sağlamaktadır. Ürünlerimizden memnun kalmadığınız takdirde “KOŞULSUZ ŞARTSIZ” iade veya değişim talep edebilirsiniz. Ürün İadesi sayfamızdan gerekli bilgileri doldurarak başvurabilir, İletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm bilgileriniz 128-256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmekte, korunmakta ve 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Ödeme esnasında sadece bankanız ile iletişim halinde olmaktasınız. Aynı zamanda 3D Secure Ödeme Sistemi ile, Kredi Kartı alışverişlerinizde SMS Şifresi olmadan alışveriş yapılmamakta, siz değerli müşterilerimizin güvenliği en üst düzeyde tutulmaktadır. Güvenli alışveriş için her türlü teknik alt yapımız kusursuz çalışmaktadır.

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz.